Вступ
З кожним роком світ розвивається технологічно, тому люди отримують швидкий доступ до все більших обсягів важливих, цікавих та корисних фактів і знань. Але це потребує від нас особливого вміння працювати з великими масивами інформації: відсіювати неважливе і знаходити та засвоювати лише потрібне. Найбільше інформації мозок сучасної людини отримує візуальним шляхом — через перегляд відео та зображень і, звичайно ж, через читання. Саме тому найпопулярніші соцмережі орієнтовані на текстово-візуальний контент з перевагою візуального. Але зосередьмося на читанні. Для того щоб ефективно і повноцінно засвоювати необхідну інформацію, вже недостатньо просто вміти читати. Потрібно ще мати навички з пошуку потрібних даних — швидко проглядаючи великі тексти, вміти вихопити саме те, що потрібно, і сконцентрувати на цьому максимум уваги. Потрібно мати розвинену пам’ять, вміти логічно і змістовно структурувати отриману інформацію. І, нарешті, для того щоб на основі отриманої інформації створити щось своє — власну думку з якогось питання чи креативний проєкт — ми повинні мати розвинене образне мислення. Усе це і є складовими дисципліни «швидкочитання» — розвиток уваги, пам’яті і образного мислення для найповнішого і найефективнішого засвоєння текстової інформації.
Чому краще починати навчатися швидкочитанню з дитинства?
На це питання є кілька відповідей. По-перше, це значно покращує успішність дитини у школі з усіх предметів, бо розвиває навички ефективної роботи з інформацією. По-друге, це підвищує креативність вашої дитини, що у майбутньому сприятиме зростанню її професійної успішності в сучасному світі. По-третє, це розвиває мозок, синхронізує роботу правої і лівої півкуль мозку, що є корисним також і для здоров’я.
Тож з огляду на все вищезазначене, не дивно, що дисципліна «швидкочитання» останніми роками стрімко набирає популярність. Школа швидкочитання «Prana» була однією з перших шкіл в Україні, які навчали швидкочитанню. Наші викладачі мають великий досвід, дуже багато вдячних і задоволених результатами і подальшими успіхами учнів та їхніх батьків. А ще наші педагоги завжди раді новим учням з будь-яким рівнем читання. Програма наших курсів адаптується кожним викладачем індивідуально під потреби і запити вашої дитини — такий підхід до навчання дозволяє досягти найкращих результатів у найкоротші терміни.
За вмінням працювати з великими масивами інформації і креативністю – майбутнє, а ми на наших курсах зі швидкочитання залюбки розвинемо ці навички у вашої дитини.
Чекаємо на Вашу дитину у нас на уроці!

Читання чи швидкочитання, що краще для дитини? Поради для батьків
Читання чи швидкочитання: що краще для дитини? Дізнайтеся, як правильно розвивати обидві навички, щоб досягти успіху в навчанні та розвитку дитини.

Актуальність швидкочитання для дитини
Що таке швидкочитання? Чому воно стало таким популярним? Чому воно корисне для нашого мозку? І як допомагає дитині впоратися із темпом сучасного світу?

Швидкочитання для дітей шкідливе чи корисне?
Навчання дітей швидкого читання. Швидкочитання – це методика для комплексного розвитку у дітей читання, концентрації уваги, пам'яті, логіки.

Як навчити дитину читати словами?
Перш, ніж дитина навчитися відтворювати слова та фрази цілком, необхідно освоїти абетку та склади. Для цього підійдуть методики Зайцева та Жукової.