З кожним днем ​​у великих мегаполісах і маленьких містах все більш затребуваними стають дитячі центри, що розвивають, які допомагають батькам у вихованні гармонійно розвинених, успішних, освічених і щасливих дітей.
 
Особливу популярність набули ті з них, у переліку яких пропонуються курси для дітей, спрямовані на навчання навички швидкочитання та продуктивного мислення. Такі курси, на відміну традиційної школи, яка орієнтована передачу певної суми знань, розвивають адаптивні навички дитини. Це дозволяє молодому поколінню не тільки справлятися з потужним потоком інформації, що обрушується на нас повсюдно, але й за допомогою різних методик та вправ для дітей успішно підготуватися до засвоєння шкільної програми та підвищити загальний рівень інтелектуального розвитку.

Що входить до курсу швидкочитання для дітей?

Програма курсу швидкочитання (швидкого читання, динамічного читання), як правило, включає:
  • розвиток концентрації уваги;
  • збільшення обсягу пам'яті;
  • швидкість перемикання з одного процесу на інший ;
  • вміння швидко сприймати інформацію;
  • вміння виділяти в тексті головне;
  • вміння запам'ятовувати великі обсяги інформації.

Навіщо розвивати концентрацію уваги на курсі швидкочитання?

Зупинимося детально на такому важливому компоненті, як концентрація уваги. На думку психологів, існує безпосередній зв'язок між концентрацією уваги та рівнем успішності школярів. Всі ми чудово знаємо, як багато відволікаючих факторів є при читанні (шум, музика, сторонні думки і т. д.), особливо важко зосередитися на читанні в дитячому віці. І тоді напрошується логічне питання, як покращити концентрацію уваги дитини. Саме тому в арсеналі різноманітних вправ на курсах для дітей важливе місце відводиться вправам для розвитку концентрації уваги, що сприяють успішному і результативному освоєнню швидкочитання.
 
Подібні вправи проводяться в захоплюючій ігровій формі на індивідуальних або групових заняттях (від 2 до 4 чол.) у вигляді арифметичних диктантів, логічних завдань, завдань типу «виконай за зразком», «продовжи візерунок», «знайди відмінності», «справи помилки», «знайди пару» і т. д. з подальшим їх ускладненням. Також батьки самостійно можуть знайти вправи та ігри для розвитку концентрації уваги у спеціальній літературі або на навчальних інтернет-сайтах.
 
Важливо пам'ятати, що будь-які вправи (ігри), що розвивають, для дітей – це не розвага, а тренажер для мозку та тренування всіх життєвих ситуацій, з якими дитина може зіткнутися у житті. Тому цінуйте та поважайте ігри вашої дитини, грайте разом з нею і результату неодмінно буде досягнуто. А курси скорочитання для дітей - це один із способів допомогти своїй дитині прокачати її навички читання, покращити концентрацію уваги та навчитися грамотніше запам'ятовувати інформацію.

 

 
Додати до "Улюблених статей"

Схожі статті

Безкоштовна консультація

Індивідуальна Безкоштовна консультація з нашим викладачем, який допоможе розібрати питання щодо техніки читання саме вашої дитини.
Залиште заявку, ми зв’яжемось, щоб обрати зручний час для консультації з Вами.
Безкоштовна консультація